DOLAR %
EURO %
ALTIN %
BIST 100 %
BITCOIN %
Mark Zuckerberg’in şifresi bakın ne çıktı?

Mark Zuckerberg’in şifresi bakın ne çıktı?

Tüm hesapları çalınan Facebook’un kurucusu Mark Zuckerberg’in şifresi bakın ne çıktı? 1,5 milyara yakın kullanıcısı bulunan Facebook adresini şifresi duyanları şok etti

1.5 milyara yakın aktif kullanıcısı bulunan Facebook’un CEO’su Mark Zuckerberg’in sosyal medya hesapları ‘OurMine’ isimli bir hacker grubu tarafından hack’lendi.Şifresi bakın ne çıktı?

GÜVENLİK SINIRLARINI TEST ETTİKLERİNİ BELİRTTİ

OurMine, Twitter’dan yaptığı açıklamada amaçlarının Zuckerberg’in sosyal medya hesaplarının güvenlik sınırlarını test ettiklerini belirtti ve Zuckerberg’in kendileri ile bağlantıya geçmesini istedi.

ZUCKERBERG’İN ŞİFRESİ “DADADA” ÇIKTI

Zuckerberg’in şifrelerini kıran hackerlar daha sonra ünlü işadamının Pinterest şifresini de sosyal medyada açıkladı. İnternet dünyası şimdide şifresi “dadada” olan Zuckerberg’in nasıl olur da bu kadar kolay bir şifre tercih ettiğini tartışmaya başladı.mark-zuckerbergin-sifresi-bakin-ne-cikti1

SADECE INSTAGRAM’I ELE GEÇİREMEDİLER

Instagram hesabını da hacklediklerini iddia eden saldırganların son gelişmelere göre bunu aslında yapamadıkları ortaya çıktı.

TWITTER HESABI DONDURULDU

Zuckerberg’in Twitter hesabının ele geçirilmesinden sonra, ABD’li şirket Zuckerberg’in hesabını hemen askıya aldı. 2012 yılında açılan hesaptan hiç paylaşım yapmayan Zurckerberk adına yapılan paylaşımlar da hemen Twitter tarafından silindi.