DOLAR %
EURO %
ALTIN %
BIST 100 %
BITCOIN %
Nükhet Duru’dan Şok İtiraf! Defalarca Aldatıldım

Nükhet Duru’dan Şok İtiraf! Defalarca Aldatıldım

Hayat Başlasın programına konuk olarak katılan Nükhet Duru gündeme bomba gibi düşecek bir açıklamada bulundu. Aldatılmasıyla ilgili konuşan Duru’dan şok itiraf.

Özge Uzun’un sunduğu “Hayat Başlasın” programına konuk olan Nükhet Duru, aldatılan kadının mantıklı davranması gerektiğini söyleyerek “çok aldatıldım ama rakam veremem, kadın erkeklerin aldatma saçmalıklarını görmezden gelebilir ve vakti gelince intikamını almalıdır” dedi.Nükhet Duru, kadınların aldatılması ile ilgili kendi hayatından örnekler verdi. Duru, yuvayı kadınların devam ettirdiğini dile getirerek şu çarpıcı açıklamalarda bulundu:

“Çok aldatıldım ama rakam veremem”

“Tek gecelik ilişki aldatılmak sayılmaz demiştim. Ben bunu şu açıdan söyledim; kadınlar mantıklıdır, yuvayı kadın devam ettirir. Erkeklerin tek gecelik aldatma gibi bazı saçmalıklarını kadın görmezden gelebilir. Çocuklar için devam etmeli. Vakti gelince intikam alınmalı. Çok aldatıldım ama rakam veremem. Nükhet Duru’nun kocasını ayartmak kadınlara galibiyet duygusu veriyor. Kadın ayartır adamı. Erkek birini severken çok rahat kandırılır. En fazla beş dakika bir erkeğin gözüne bir kadın baktı mı hemen kandırılır. Başkasını seviyorsa bile kandırılır.”