ABD gece yarısı silah sesleriyle yankılandı. Los Angeles’te bulunan bir restoranda meydana gelen silahlı çatışmada 3 kişi hayatını kaybetti.

ABD’de silahlı çatışma!

ABD’nin güney batısında faaliyet gösteren Dilly’s isimli restoranda çıkan tartışmanın sonunda silah sesleri yükseldi. Çıkan tartışmanın sonrasında restoranı terk eden saldırganlar aradan çok geçmeden ellerinde silahlar ile geri döndüler. Çatışmanın çıktığı sırada restoranda tam 50 kişi bulunuyordu. İçeri giren saldırganlar ellerinde silahlarla etrafa ateş saçmaya başladılar. Etrafa açılan ateşlerin isabet ettiği 3 kişi olay yerinde hayatını kaybetti.  Yaralanan 12 kişi ise vatandaşların yardımı ile bölgeye en yakın hastanelere kaldırıldılar.

Saldırganlardan 2’si yakalandı

abd-de-catismaLos Angeles’te bulunan restorana düzenlendikleri saldırı ile 3 kişiyi hayattan koparan saldırganların 5 kişi oldukları iddia edildi. Ve o 5 kişiden 2’si yakalanırken, diğer 3’nün de kaçtığı ifade edildi. Yakalanan 2 kişi ise yakalanarak gözaltına alırken, kaçanlar için arama çalışmalarının devam ettiği bildirildi. Olayın hemen ardından çatışmanın çıktığı restorana gelen polisler olay ile ilgili soruşturma başlattı.

PAYLAŞ
İnternet haberciliği sektöründe dördüncü yılı. Web Tasarım bölümü mezunu.Öğrenime açık, keşif yapmayı seven, hayalleri peşinde emin adımlarla ilerleyen biri.

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz
Lütfen isminizi yazınız