DOLAR %
EURO %
ALTIN %
BIST 100 %
BITCOIN %
Aleyna Tilki, 100 puan aldığı sınav yüzünden disipline verildi

Aleyna Tilki, 100 puan aldığı sınav yüzünden disipline verildi

Gece kulüplerinde sahneye çıkmasından dolayı büyük tepkiler alan Aleyna Tilki, müzik hayatının dışında öğrenimine de devam ediyor. 100 puan aldığı sınav kağıdını sosyal medyada paylaşan Aleyna Tilki, hiç beklemediği bir tepki aldı. Aleyna Tilki’nin sınavı iptal edildi 100 puan aldığı Fizik dersi sınavının kağıdını sosyal medyada paylaşan Aleyna Tilki’nin sınavı iptal edildi. Öğrenimine Fenerbahçe Anadolu

Gece kulüplerinde sahneye çıkmasından dolayı büyük tepkiler alan Aleyna Tilki, müzik hayatının dışında öğrenimine de devam ediyor. 100 puan aldığı sınav kağıdını sosyal medyada paylaşan Aleyna Tilki, hiç beklemediği bir tepki aldı.

Aleyna Tilki’nin sınavı iptal edildi

100 puan aldığı Fizik dersi sınavının kağıdını sosyal medyada paylaşan Aleyna Tilki’nin sınavı iptal edildi. Öğrenimine Fenerbahçe Anadolu Lisesi’nde devam eden Aleyna Tilki, aldığı 100 puanın sevinicini sosyal medyada paylaştı. Ancak bunu gören okul yönetimi Aleyna Tilki’yi disipline verdi.Sınavının iptal olması üzerine tekrar sınava girerken önceki notlarına yakın puan alan Tilki, ailesine ikinci dönemde takdir alacağına dair söz verdi.

Aleyna Tilki Kimdir?

Aleyna Tilki (d. 28 Mart 2000), Türk şarkıcı. Oflu bir anne ve Konyalı bir babanın çocuğu olarak Konya’da doğdu. Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışmasına katılmasıyla tanındı. Ağustos 2016’da Türk besteci ve aranjör Emrah Karaduman’ın “Cevapsız Çınlama” adlı single’ında vokal olarak yer aldı. Single’ın YouTube’da yayınlanan klibi 2 ay içerisinde 150 milyon’un üzerinde izlendi. Şarkı, MusicTopTR Resmî Listesi’nda 2 numaraya kadar yükseldi.Reşit olmadığı gerekçesiyle içkili mekânlarda sahne alması, Türkiye hükûmetinin tepkisini çekti. 19 Kasım 2016’daki bir konseri sırasında mekâna iki el yapımı ses bombası atıldı.