DOLAR %
EURO %
ALTIN %
BIST 100 %
BITCOIN %
Brezilyalı futbolcuları taşıyan uçak düştü!

Brezilyalı futbolcuları taşıyan uçak düştü!

Brezilyalı futbolcuları taşıyan yolcu uçağından kötü haber geldi. Uçağın Kolombiya yakınlarında düştüğüve çok sayıda kişinin hayatını kaybettiği açıklandı.\r\n\r\n

Brezilyalı futbolcuları taşıyan yolcu uçağından kötü haber geldi. Uçağın Kolombiya yakınlarında düştüğüve çok sayıda kişinin hayatını kaybettiği açıklandı.Brezilyalı futbolcuları Kolombiya’daki Güney Amerika kupası finaline götürmek için yola çıkan uçaktan kötü haber geldi. Uçakta bulunan 81 kişiden 76’sının kazanın etkisi ile hayatını kaybettiği açıklandı. Kolombiya’nın La Ceja kasabasının belediye başkanı, “Uçağın yakıtı bitmiş gibi duruyor” dedi. Feci kazanın hemen ardından ilk görüntüler gelmeye başladı. Uluslararası ajanslar bu kazayı son dakika olarak yayınladı.

Brezilyalı futbolcuları taşıyan uçakta 76 kişi öldü

brezilyali-futbolculari-tasiyanucakUluslararası haber ajanslarının yayınladığı haberde, Brezilyalı futbolcuları taşıyan yolcu uçağının Bolivya’dan kalktığını ve Medellin kenti yakınlarında bulunan dağlık bir alana düştüğü uçakta bulunan kişilerin çoğunun da öldüğü açıklandı. Uçağın içerisinde 40 kişilik Chapecoense kafilesi de yer alıyordu.Kolombiya polisinin Reuters’ta yer alan haberde ise 76 kişi hayatını kaybettiği ve uçaktan sadece 5 kişinin kurtulduğunu yazdı. Kaza dolayısı ile 1 Aralık Perşembe günü yapılacak Sudamericana Kupası finali ilk maçı da ertelendi.