Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Kütahya’nın Domaniç ilçesinde AK Parti hükümetini eleştirdi. MHP lideri, halktan alınan vergilerin Suriyeli muhaliflere ve Mısır’da İhvan’a dağıtıldığını iddia etti.

HÜKÜMET GEZİ PARKI’NDAN OY DEVŞİRİYOR

Bahçeli, Gezi Parkı üzerinden hükümete yüklendi ve AK Parti’nin oy devşirdiğini söyledi.

‘VERGİLERİNİZ İHVAN VE MURSİ’YE PEŞKEŞ ÇEKİLİYOR’

Bahçeli, halkın vergilerinin Suriyeli muhaliflere saçıldığını, Mısır’da İhvan’a dağıtıldığını öne sürdüğü konuşmasını şöyle sürdürdü: “Başbakan Gezi Parkı üzerinden nemalanmaya ve oy devşirmeye çalışırken bu ilçemiz aklında değildir. Başbakan Erdoğan sizlerin şu yokluk ve kıtlıkta ödediğiniz vergileri Suriyeli muhaliflere saçmakta, Mısır’daki İhvan’a dağıtmakta, Mursi’ye peşkeş çekmektedir. Bölücüler için sarf etmektedir. İmralı canisinin yattığı hücresini yeni baştan inşa etmek ve mefruşatını yenilemek için harcamaktadır. Ama sıra size gelince bütçe dengesi hatırlanmakta, sözde ekonomik bahaneleri devşirmektedir. Soruyorum sizlere. Sizler aç, işsiz ve çaresizken Başbakan ve hükümetini sağa sola kendi kazançları gibi para yağdırmasını ahlaklı buluyor musunuz? Ekmek tüpünüz on yıl içinde 4 kat, benzin 3 kat artmışken ve üstelik geliriniz hızla erirken Başbakan ve hükümetinin israfını meşru ve insaflı görüyor musunuz? Sosyal ve ekonomik zorluklar hanenizdedir. Türkiye’nin buhran içerisinde kıvranması hepinizi endişelendirmektedir. Esnaf besmele ile açtığı dükkanını hayal kırıklığı ile kapatmaktadır. Domaniç’te emekli kardeşlerim zorluklarla savaşmakta geçim kaygısı ile ömür tüketmektedir. Satın alma gücü, reel olarak azalan maaşlar ihtiyaçlara yetmemektedir.”

PAYLAŞ

6 YORUMLAR

  1. Dogru soyleyeni dokuz koyden kovarlar.Bahceli gercekleri soyluyor ama Gozler okadar kor,ki gormuyor.Kulaklar duymuyor.Beyinler donmus algilayamiyor.

  2. onun dönemini de gorduk esnaf kasasını ortağina atmıştı komisyonda 5 kişi apo için geçersiz oy kullanmiş tı aponun idami için terör ilgi calıişması çoktu sanki evet akp nin yaptıklarını onaylamıyorum ama böyle muhalifliği kanim ısın mıyor

  3. daha dune kadar INGILTERE KRALICESI ELIZABETH‘den getirdiniz kendi paranizi,igneyi kendinize batirin once….her gordugunuze hirrrlamayin aynaya bakin:)

  4. 1979 da 12 eylül öncesi sehid olan ülkücü kardeslerimizin ailelerine ve hapishanedeki ülkücü kardeslerimize avrupadan para yardimi yapiyorduk paralarimiz ingilterede cikti.simdi bahceli diyorki verdiginiz vergiler ihvana ve mürsiye gidiyor keske öyle olsa darbeci siyonist sisi kafirinemi gitseydi yani bu ne kadar cahil bir politikaci siz önce su ingilterede cikan paralarla bizi aydinlatsaniza.hani sisi gavuru gecen bir konusmasinda ALLAH cc onu sasirtti dediki biz allah,la beraber olanlarin yaninda degiliz simdi bahcelide paralar ihvana ve mürsiye gidiyor diyor vay utanmazlar vay rabbim bunlari böyle sasirtiyor

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz
Lütfen isminizi yazınız