DOLAR %
EURO %
ALTIN %
BIST 100 %
BITCOIN %
Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz’da ayrılık

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz’da ayrılık

ATV’nin reyting rekorları kıran dizisi Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz’da bir ayrılık yaşandı. Sezon başından beri merak edilen ‘hain kim?’ sorusu cevap buldu.

En son 53. bölümüyle ekranlara gelen ATV’nin sevilen dizisi Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz’da bir ayrılık yaşandı.Dizinin Özer’i Hakan Karahan senaryo gereği ölerek diziden ayrıldı.Dizide Oktay Kaynarca’nın hayat verdiği Hızır karakteri, uzun zamandır aralarındaki haini arıyordu. Bir sezondur merak edilen “Hain kim?” sorusu dün cevap buldu. Hızır, Özer’in aralarındaki hain olduğunu öğrendi ve ölümle cezalandırdı.

Oktay Kaynarca Instagram’dan veda etti

Dizinin Hızır’ı Oktay Kaynarca, ekip arkadaşının ayrılışını Instagram hesabından paylaştığı fotoğrafla duyurdu. Kaynarca paylaşımında, “Hakanım emeğine yüreğine sağlık, güzel bir yolculuktu, yolun açık olsun..” yazdı.Dizide gelecek hafta neler olacak sorusu, Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın 54. bölüm fragmanı yayınlandığında cevap bulacak.

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 53. bölümünde neler oldu özet!

Hızır’ın ne yapıp ne edip  Özkan’ın elindeki önemli dosyalara biran önce ulaşması gerekmektedir. Hızır uzun zamandır kendisine düşman olan güçlerin devlet düşmanı da olduğunu da öğrenir. Artık düşmanlarının kim olduğunu öğrenmesine çok az kalmıştır. Bunu öğrenmek için Özkan’dan önemli dosyaları alması gerekmektedir.Masa tekrar toplanır. Herkes kaosun son bulacağı ümidiyle Hızır’ın talebiyle toplantıya katılır. Toplantı en çok Ünal Kaplan’ı tedirgin eder. Hızır’ın toplantı talebi sadece üstlerine oynana oyunu bozmak içindir. Masadaki herkes aralarındaki hainin artık kim olduğunu öğrenir. Eller bu defa hainin ölümü için kalkacaktır.Ünal Kaplan’ın öve öve bitiremediği Suzi bir görev için Türkiye’ye gelir. Suzi’nin bu özel görevi yerine getirebilecek mi? Gözler üzerindedir. Meryem’in çağrısıyla masadan kalkan Hızır eve gelir. Eve gelen Hızır ailesine bir Çakırbeyli’nin daha katılacağını öğrenir. Bu güzel haber sayesinde herkesin mutlu olması gerekirken yaşanan olaylar yerini kaosa bıracaktır. Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz bu akşam 53. bölümüyle Atv ekranlarında olacak.

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 52. bölümünde neler olmuştu?

Reyting rekorları kıran dizinin bu bölümünde Hızır, Gülmezler’den kurtulmuştur. Diğer düşmanlarına yönelen Hızır, Salih Gülmez’in bahsettiği zincirin halkalarına ulaşmaya çalışır. CIA ile anlaşma yapmak için masaya oturan Hızır’ın bu halmesi kendisine yeni düşmanlar kazandıracaktır.Herkesten kaçan Özkan’ı arkasındaki özel güçlerde artık elden çıkarmıştır. Ölmek istemeyen Özkan’ın son şansı Ünal Kaplan’dır. Hızır için Özkan’ın hükmü kesindir. Hayatta kalma ihtimali söz konusu değildir. Son günlerde çok hareketli günler yaşayan Çakırbeyliler bu dönemde az da olsa durulacaktır.