Geride bıraktığımız günlerde aniden fenalaşarak hastaneye kaldırılan ve yoğun bakıma alınan Harun Kolçak hakkında yeni bilgiler var. Son olarak tedavi gördüğü hastanenin başhekimi Dr. Cengiz Bavbek, Kolçak’ın sağlık durumuna ilişkin, “Harun Kolçak, hastanemize ağır septik şok tablosunda getirilmiştir. Yapılan tetkik ve incelemelerde, mevcut lokal ileri tümör zemininde gelişen enfeksiyon nedeniyle genel durumun bozulduğu tespit edilmiş olup, acil bir şekilde ameliyata alınmıştır. Yapılan cerrahi müdahale sonrası, hastamızın halen hastanemiz yoğun bakım ünitesinde takip ve tedavisi devam etmektedir.” ifadelerini kullanmıştı.harun-kolcak

“CANIMIN İÇİ SIKI DURUYOR”

Harun Kolçak’ın yakın arkadaşı Sibel Benekli bir an olsun Harun Kolçak’ın yanından ayrılmazken sosyal medya hesabından da Harun Kolçak’ın durumuyla ilgili bilgiler vermeye devam ediyor. Benekli’nin yaptığı son paylaşımsa tedavisi yoğun bakımda devam eden Kolçak’ın kısa süre önce yeni bir operasyon geçirdiğini söylüyordu. Harun Kolçak’ın yaşama sıkı sıkıya tutunduğunu söyleyen Sibel Benekli, “Arkadaşlar Harun bir operasyon daha geçirdi ve benim canımın içi sıkı duruyor. Siz de durun ve dualarınızı esirgemeyin.”notunu düşmüş.

PAYLAŞ
İnternet haberciliği sektöründe dördüncü yılı. Web Tasarım bölümü mezunu.Öğrenime açık, keşif yapmayı seven, hayalleri peşinde emin adımlarla ilerleyen biri.

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz
Lütfen isminizi yazınız