Game of Thrones’un adından çokça söz ettiren oyuncusu Kit Harington, Jon Snow rolünü nasıl kaptığı anlattı.29 yaşındaki sevilen oyuncu Kit Harington canlandırdığı Jon Snow karakteri ile bir çok insanın gözüne girmeyi başarmıştı. Game of Thrones izleyicileri tarafından çok sevilen Kit Harington cesurluğuyla dikkatleri üzerine çekti. Peki Kit Harington, Game of Thrones’un önemli karakteri olan Jon Snow rolünü nasıl kaptığını anlattı.  W Dergisi ile yaptığı röportajda ifade etti. Kit Harington seçmelerde yaşadığı macerayı sevenleri ile paylaştı.jon-snow-kit-haringtonKit Harington, “Oturacak yer yoktu ve bir çift masalarını bizimle paylaşabileceğini söyledi. Oturduktan sonra yanımızdaki adamın sevgilisine ettiği hakaretleri duymaya başkadık. Bir sorun çıksın istemediğimiz için yemeğimizi hızlıca yemek ve kalkmak istedik. Ama genç kıza ‘pis domuz’ dediğinde sabrımın sınırını aşmıştı. Ayağa kalktım ve ‘Hayır, hayır, kesinlikle ona böyle şeyler söyleyemezsin. Ayağa kalk’ dedim. Yani onu kavgaya çağırdım ama hayatımda daha önce hiç kavga etmemiştim.” diyerek anısını anlatmaya başladı.

MOR GÖZLE SEÇMELERE GİTTİ

W dergisine anlattığı olaya devam etti. Kit Harington, “Adamın boyutlarını o da ayağa kalkınca fark ettim. Ama o noktada ilk yumruğu atmazsam tam bir süt çocuğu gibi gözükecektim. Attım ve feci bir dayak yedim. Sabah da morarmış gözümle seçmelere gittim. Beni döven adam, rolü almama yardım etti. Eğer şu an beni izliyorsan, teşekkür ederim.” dedi.Moraran gözü sayesinde dövüşçü ruhunu ortaya koyan Kit Harington onu döven adama teşekkürlerini iletti. Yediği dayak sayesinde Game of Thrones’un en önemli rollerinden birini oynadığını ifade etti. 

PAYLAŞ
İnternet haberciliği sektöründe dördüncü yılı. Web Tasarım bölümü mezunu.Öğrenime açık, keşif yapmayı seven, hayalleri peşinde emin adımlarla ilerleyen biri.

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz
Lütfen isminizi yazınız