Kısmetse Olur evinden bu hafta kim elendi sorusunun yanıtı Tankut Denker olacak. Kısmetse Olur evinde Daniela eleme ile şoka girerken Mehtap Taşkıran da büyük hayal kırıklığı yaşayacak. Kısmetse Olur evinde haftanın bombası ise Nur – Batu ilişkisi oldu.Skandallara doymayan Kısmetse Olur yarışmasında grup seks kaydı çıkan Semih Kurtulmuş ve Murat Özbakan’ı eleyen yapım bu hafta yeni bir sürprize imza atacak.KISMETSE OLUR ‘DAN KİM ELENDİ? – 5 HAZİRAN 2016 ELEMESİKısmetse Olur evinden 5 Haziran pazar günü elenecek olan isim her zamanki gibi yine günler öncesinden sızdı. Evden gidecek olan isim bu hafta sadece 1 kişi olacak. Haftanın birincileri Nur Erkoç ile Eser West olacak. 10 bin liralık çeki Nur kazanınca gelinler evi korumaya girecek ve elenen damatlar evinden ismi yazılan Tankut Denker olacak.kismetse-olurda-hafta-kim-elendi1Tankut Denker geçen haftanın flört ettiği Daniela ile birlikte SMS birincisiydi. Haliyle bu hafta elenmesi beklenmedik bir gelişme. Kısmetse Olur skandalları göz önüne alındığında bu işte bir iş var dedirtiyor.kismetse-olurda-hafta-kim-elendi2İşin perde arkası merak konusu olurken Tankut oğluyla birlikte ABD’ye uçtu ve instagram hesabına bu pozunu koyup ‘THY uçur bizi kanatlarınla evimize‘ yazdı.

KISMETSE OLUR YENİ GELEN İSİM KİM?

Daniela Tankut’un elenmesiyle şoka girerken yeni damat adayı da Mehtap için şok olacak. Zira Mehtap, Tankut elenince Ali Sundu gelir diye umutlanarak gözünü kapıya dikecek. Ancak gelen isim Ali Sundu değil. Yeni damat adayı elinde çiçeklerle Ceyda Kırıcı için eve girecek. Ceyda yeni damat adayına pek yüz vermeyecek. Hayli yakışıklı olan yeni damat adayını Adnan kıskanır mı bekleyip göreceğiz.

PAYLAŞ
İnternet haberciliği sektöründe dördüncü yılı. Web Tasarım bölümü mezunu.Öğrenime açık, keşif yapmayı seven, hayalleri peşinde emin adımlarla ilerleyen biri.

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz
Lütfen isminizi yazınız