Yapımcılığını Pana Film’in yaptığı Başrollerini Necati Şaşmaz, Defne Samyeli, Cahit Kayaoğlu, Erhan Ufak. Ertan Saban gibi ünlü isimlerin paylaştığı Kurtlar Vadisi 300. bölümüyle sezon finali yapmıştı.Son olarak Kanal D ekranlarında izleyiciyle buluşan Kurtlar Vadisi 300. bölümüyle sezon finali yaptı. Dizinin Kanal D’de devam edip etmeyeceği merak konusuydu. Dizinin yapımcısı Pana Film resmi twitter hesabından yaptığı açıklamayla merak edilen soruyu cevapladı.İşte o açıklama;“Değerli İzleyicilerimiz, Yeni sezonda Kurtlar Vadisi Pusu dizimiz Kanal D’de yer almayacaktır. Bilgilerinize sunarız.”kurtlar vadisi pusu kanalKurtlar Vadisi Pusu hangi kanallarda yayınlanmıştı?

Kurtlar Vadisi Pusu yeni sezonda hangi kanalda yayınlanacak?

Kurtlar Vadisi hayranlarının en çok merak ettiği konulardan biri de dizinin yeni sezonda hangi kanalda devam edeceği.2007 yılından 2009 yılına kadar Show Tv’de,2009 yılından 2010 yılına kadar Star Tv’de,2010 yılından 2011 yılına kadar Atv’de,2011 yılından 2012 yılına kadar TNT’de,2012 yılından 2014 yılına kadar Atv’de,2014 yılında Kanal D’ye geçen Kurtlar Vadisi yeni sezonda farklı kanalda olacaklarını açıkladı. 

PAYLAŞ
İnternet haberciliği sektöründe beşinci yılı. . Ülkemizin siyasetini sevmez. Medya, Magazin, Otomobil ve Spor yazıları yazıyor...

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz
Lütfen isminizi yazınız