Muhteşem Yüzyıl dizisinin en önemli karakterlerinden biri olan Meryem Uzerli son sezonda Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi ile ekranlara geliyordu. Fakat sosyal medyada ortaya atılan iddialarda ünlü oyuncu Meryem Uzerli’nin Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’dan kovulduğu yönünde oldu. Magazin gündemine bomba gibi düşen bu iddia ortalığı fena karıştırdı. Peki

Meryem Uzerli, kovuldu mu?

Güzel oyuncu Meryem Uzerli Muhteşem Yüzyıl dizisindeki rolü ve oyunculuğu ile tüm Türkiye’nin beğenisini toplamıştı. Fakat dizinin finaline doğru süpriz bir kararla diziden ayrılıp Almanya’ya yerleşmişti. Daha sonrasında ise Türkiye’ye dönerek bir çok projede yer almıştı. Bunlardan biri ve sonuncusu ise Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz oldu. Fakat beklenmedik olaylar yaşandı.

ATV‘nin fenomen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Suzi karakteri ile karşımıza çıkan güzel oyuncu Meryem Uzerli şok bir şekilde dizinin kadrosundan çıkarıldı. Durumun böyle olması akıllara Meryem Uzerli, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinden kovuldu mu? sorusunu getirdi. Bu duruma Milliyet köşe yazarı Ali Eyüboğlu parmak bastı.

Ali Eyüpoğlu : Diziden neden ayrıldınız?

Meryem Uzerli :  “Ayrılmadım, ayırttırıldım.”

PAYLAŞ
İnternet haberciliği sektöründe dördüncü yılı. Web Tasarım bölümü mezunu.Öğrenime açık, keşif yapmayı seven, hayalleri peşinde emin adımlarla ilerleyen biri.

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz
Lütfen isminizi yazınız