DOLAR %
EURO %
ALTIN %
BIST 100 %
BITCOIN %
Murat Boz’dan Romantik Doğum Günü Partisi

Murat Boz’dan Romantik Doğum Günü Partisi

Murat Boz sevgilisi Aslı Enver’in doğum günü için meyhane kapattı. Romantik bir parti düzenleyen ünlü popçu Murat Boz, sevgilisiyle ve yakın arkadaşlarıyla güzel dakikalar geçirdi. Partiye, Murat Boz’un anne ve babası , Aslı Enver’in de annesi katıldı.

Aslı Enver önceki gün 31’inci yaşını kutladı. Sevgilisi Murat Boz’un organize ettiğidoğum günü partisine çiftin aileleri ve yakın dostlarının olduğu 25 kişi katıldı. Parti için Akaretler Kalamata Meyhane’yi kapatan Boz, sevgilisi için romantik sürprizler hazırladı.

İŞTE MURAT BOZ’UN ROMANTİK DOĞUM GÜNÜ PARTİSİNDEN GÖRÜNTÜLER

Boz, doğum günü pastası kesildikten sonra salona kurdurduğu barkovizyondan Aslı Enver için özel yazdığı şarkısının klibini izletti.Klibin sonuna ise sevgilisiyle çekilen fotoğrafı yayınlandı. Bu jest karşısında oldukça duygulanan Aslı Enver, Boz’a sarılarak dudaklarından öptü.

YASTIKLI ÇÖZÜMMurat Boz, habercilerin partiden görüntü almasına engel olmak için mekan görevlilerinden camları, koltuk üstündeki yastıklarla kapatmasını istedi. Gecenin sonunda aileleriyle birlikte mekandan ayrılan çift, evlilik sorularını yanıtsız bırakıp el ele araca bindi.Görevliler camlara yastık koyarken ilginç görüntüler ortaya çıktı.Nurten-Cafer Boz çiftiTehlikeli sorularPartide bir ara dışarı çıkan Murat Boz’un babası Cafer Boz, “Evlilik yakın mı? Torun sahibi olmak ister misiniz?” sorusuna: “Her baba oğlunu evlendirip torun sahibi olmak ister. Aslı’yı çok seviyorum. Ama tehlikeli sorular bunlar” yanıtını verdi.Aslı Enver’in annesi Dilek Enver’de doğum günü partisine katıldı.