Yeni yılın en iddialı dizisi ‘Ölene Kadar‘ın yayın tarihi belli oldu. İddialı kadrosuyla dikkat çeken ‘Ölene Kadar’ dizisi ne zaman başlayacak? Dizide hangi ünlü oyuncular rol alacak? İşte ayrıntılar:

‘Ölene Kadar’ ne zaman başlıyor? Kadroda kimler var?

Başrollerini Engin Akyürek ve Fahriye Evcen’in paylaştığı ‘Ölene Kadar’ dizisi 12 Ocak Perşembe günü saat 20:00’da Atv’de başlayacak. Yapımını Tims Productions’ın, yapımcılığını Timur Savcı’nın üstlendiği dizide Sarp Levendoğlu, Gülcan Arslan ve Tansu Biçer gibi ünlü isimler rol alacak.Ölene Kadar Dizisi

Dizinin konusu

Aşk, ihanet, vicdan, adalet ve intikamın iç içe geçtiği, hayatı bir günde değişen insanların birbirlerine değen hikayelerini izleyicisiyle buluşturmaya hazırlanan dizisi Engin Akyürek ve Fahriye Evcen’i bir araya getiriyor.Engin Akyürek; hayatının en güzel yıllarını, hayallerini, geleceğini ve sevdiği kadını işlemediği bir suç yüzünden kaybederek müebbet mahkumu olan Dağhan karakteriyle izleyicinin karşısına çıkmaya hazırlanırken; Fahriye Evcen ise; yıllarca artan suçluluk duygusundan kurtulmak isteyen, bu yüzden de Dağhan’ın müebbetine son veren avukat Selvi olarak seyirciyle buluşacak.İnsanların kötülükleriyle topal kalmış adalet sistemi masum bir adamdan gerçek bir suçlu yaratırken kaybedilen yılların ve bu haksız esaretin bir bedeli olacaktır. Dağhan’ı müebbetten kurtaran, Selvi’nin ise vicdan yükünü hafifleten bu ilk buluşmadan sonra ise kimsenin hayatı eskisi gibi olamayacaktır.

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz
Lütfen isminizi yazınız