DOLAR %
EURO %
ALTIN %
BIST 100 %
BITCOIN %
‘Ölene Kadar’ dizisinde ilk ayrılık

‘Ölene Kadar’ dizisinde ilk ayrılık

Yayın hayatına geçtiğimiz hafta başlayan ATV‘nin yeni dizisi ‘Ölene Kadar’da ilk ayrılık yaşandı. Başrollerini Engin Akyürek ve Fahriye Evcen’in paylaştığı ‘Ölene Kadar’ dizisi 12 Ocak Perşembe günü ilk bölümüyle ATV ekranlarında izleyiciyle buluştu. İlk hafta reytinglerde en çok izlenen üçüncü dizi olmayı başaran dizide ilk ayrılık yaşandı. RaniniTV’de yer alan habere göre, dizinin yönetmen koltuğunda oturan

Yayın hayatına geçtiğimiz hafta başlayan ATV‘nin yeni dizisi ‘Ölene Kadar’da ilk ayrılık yaşandı. Başrollerini Engin Akyürek ve Fahriye Evcen’in paylaştığı ‘Ölene Kadar’ dizisi 12 Ocak Perşembe günü ilk bölümüyle ATV ekranlarında izleyiciyle buluştu. İlk hafta reytinglerde en çok izlenen üçüncü dizi olmayı başaran dizide ilk ayrılık yaşandı. RaniniTV’de yer alan habere göre, dizinin yönetmen koltuğunda oturan Umur Turagay diziden ayrıldı. Dizinin yönetmen koltuğu artık Feride Kaytana emanet.

‘Ölene Kadar’ dizi konusu

Aşk, ihanet, vicdan, adalet ve intikamın iç içe geçtiği, hayatı bir günde değişen insanların birbirlerine değen hikayelerini izleyicisiyle buluşturmaya hazırlanan dizisi Engin Akyürek ve Fahriye Evcen’i bir araya getiriyor. Engin Akyürek; hayatının en güzel yıllarını, hayallerini, geleceğini ve sevdiği kadını işlemediği bir suç yüzünden kaybederek müebbet mahkumu olan Dağhan karakteriyle izleyicinin karşısına çıkmaya hazırlanırken; Fahriye Evcen ise; yıllarca artan suçluluk duygusundan kurtulmak isteyen, bu yüzden de Dağhan’ın müebbetine son veren avukat Selvi olarak seyirciyle buluşacak. İnsanların kötülükleriyle topal kalmış adalet sistemi masum bir adamdan gerçek bir suçlu yaratırken kaybedilen yılların ve bu haksız esaretin bir bedeli olacaktır. Dağhan’ı müebbetten kurtaran, Selvi’nin ise vicdan yükünü hafifleten bu ilk buluşmadan sonra ise kimsenin hayatı eskisi gibi olamayacaktır.

Ölene Kadar dizisi - Fahriye Evcen
Ölene Kadar dizisi – Fahriye Evcen