Survivor 2017’de kim elendi? İşte elenen yarışmacı

Tv8’de yayınlanan Türkiye’nin en çok izlenen yarışma programı olan Survivor’da kim elendi? SMS sonuçlarına göre ilk elenen isim belli oldu. Göz6 yarışmasının erkek şampiyonu Erdi, Survivor’da ilk eleme adayı olmuştu. Eleme potasına hangi isimler çıktı? İşte ayrıntılar…Bireysel dokunulmazlık oyununa çıkan Gönüllüler takımından, dokunulmazlığı kazanan isim Ogeday oldu. Böylece Ogeday’ın eleme potasına bir isim sokma şansı oldu. Ancak Ogeday herkesi ters köşe yaptı. Adada en samimi arkadaşlarından biri olan Eser’in adını veren Ogeday herkesi şaşırttı. Böylece eleme potasına giren isimler Eser, Erdi, Fulya ve Berna oldu.SMS sonuçlarına göre, Survivor 2017’ye ilk veda eden isim Fulya Şahin oldu.

3 İSİM DAHA KATILDI

Ayrıca bugün Survivor 2017’ye üç yarışmacı daha dahil oldu. Ada konseyinde açıklamalarda bulunan Acun Ilıcalı yeni yarışmacıları tanıttı. Sadin Bakır, Anıl Karakurt ve Fatih Hürkan yarışmaya yeni katılan isimler oldu.

PAYLAŞ
İlkelihaber'de üç yıldır akşam editörlüğü görevini sürdürmekte. Bir spor sever. Spor ve Teknoloji kategorilerinde yazı yazmakta.

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz
Lütfen isminizi yazınız