DOLAR %
EURO %
ALTIN %
BIST 100 %
BITCOIN %
Nurgül Yeşilçay’dan Suçlamalarla İlgili Açıklama

Nurgül Yeşilçay’dan Suçlamalarla İlgili Açıklama

Paramparça dizisinde bir dönem başrolü paylaşan Nurgül Yeşilçay ve Erkan Petekkaya arasındaki gerilim bitmiyor. Petekkaya, Nurgül Yeşilçay’ın kendisine hakaret içerikli mesajlar attığı gerekçesiyle mahkemeye başvurmuştu.

Nurgül Yeşilçay, Petekkaya’ya attığı hakaret içerikli mesajlar hakkında ilk kez konuştu.Yeşilçay’ın kendisine “Hadsiz, şımarık, saygısız, adam olmayı dene, git tedavi ol, kendini nimetten sayıyorsun” şeklinde mesaj attığını öne sürmüştü.

Suçlamayla ilgili Bakırköy Cumhuriyet Savcısı Ertuğrul Sarıyar soruşturma açtı.Yeşilçay, ifadesinde Petekkaya’yı suçlayarak “Mesajları setteki davranışları nedeniyle attım.nurgul-yasilcay

Nurgül Yeşilçay’dan Suçlamalarla İlgili Açıklama

KENDİMİ SAVUNMAK ZORUNDA KALDIM

Yazdığım mesajlar bana olan davranışlarının karşılığı. Hadsiz birine ancak bu şekilde cevap verebilirim. Ben kendimi savunmak zorunda kaldım. Aslında hakarete uğrayan benim. Benim hakaret kastım yok” dedi.

Savcı iddianamede Yeşilçay’ın hakaret suçundan 3 aydan 2 yıla kadar hapisle cezalandırılmasını istedi. Bakırköy 44’üncü Asliye Ceza Mahkemesi iddianameyi değerlendiriyor.