DOLAR %
EURO %
ALTIN %
BIST 100 %
BITCOIN %
Amerika’dan Rusya’ya büyük tehdit!

Amerika’dan Rusya’ya büyük tehdit!

Gündem ‘Amerika’dan Rusya’ya büyük tehdit!’ haberi ile sallandı. ABD’nin Birleşmiş Milletler Daimi Temsilcisi Nikki Haley’in açıklamaları bomba etkisi yarattı. Amerika’nın Birleşmiş Milletler Daimi Temsilcisi Nikki Haley’in yaptığı açıklamalar bomba etkisi yarattı. Nikki Haley, Amerika’nın Kırım Ukrayna’ya dönünceye kadar Rusya’ya yapılan yaptırımların devam edeceğini açıkladı. Bunun yanı sıra bir de NATO’nun yeni üyeleri için kapılarını tutmaları gerektiğini

Gündem ‘Amerika’dan Rusya’ya büyük tehdit!’ haberi ile sallandı. ABD’nin Birleşmiş Milletler Daimi Temsilcisi Nikki Haley’in açıklamaları bomba etkisi yarattı.

Amerika’nın Birleşmiş Milletler Daimi Temsilcisi Nikki Haley’in yaptığı açıklamalar bomba etkisi yarattı. Nikki Haley, Amerika’nın Kırım Ukrayna’ya dönünceye kadar Rusya’ya yapılan yaptırımların devam edeceğini açıkladı. Bunun yanı sıra bir de NATO’nun yeni üyeleri için kapılarını tutmaları gerektiğini ifade etti.

Amerika’dan Rusya’ya büyük tehdit!

Amerika'dan Rusya'ya büyük tehdit

Amerika’nın Birleşmiş Milletler Daimi Temsilcisi Nikki Haley’in yaptığı açıklama şu ifadelere yer verildi. İşte o açıklama;

“Rusya Ukrayna’daki durumu bozmaya çalışıyor ve Ukrayna’nın egemenliğini ve toprak bütünlüğünü tehdit ediyor. ABD Avrupa’nın güvenliğini sağlayan enstitülere bağlıdır. NATO’ya desteğimiz sarsılmaz. NATO üyelerinin işbirliğini güçlendirerek ve yeni üyeler için kapıları açık tutarak NATO’yu daha verimli bir organizasyon yapmak için çalışıyoruz.Rusya’nın Luhansk ve Donetsk’teki belgeleri kabul etmesi Ukrayna’nın doğusunda barışın sağlanması çabalarına bir tehdittir. ABD, Rusya ile ilişkilerin düzeltilebileceğine inanıyor. Ortak tehditlerle karşılıyoruz. Fakat Rusya ile işbirliği Avrupalı dostlarımızın ve müttefiklerimizin zararına kurulamaz. Rusya’yı barışa davet ediyoruz.”