DOLAR %
EURO %
ALTIN %
BIST 100 %
BITCOIN %
Fox TV’nin dizisi ‘Aşk Yalanı Sever’ reyting kurbanı oldu

Fox TV’nin dizisi ‘Aşk Yalanı Sever’ reyting kurbanı oldu

Fox TV’nin sevilen dizisi ‘Aşk Yalanı Sever’ yayından kaldırıldı. Ekran macerası 7 bölüm süren dizinin final bölümünün yayınlanıp yayınlanmayacağı henüz belli değil.
Yapımcılığını Mia Yapım – Banu Akdeniz’in üstlendiği, başrollerinde Buse Arslan, Eren Hacısalihoğlu, Arif Erkin, Seda Güven ve İsmail Ege Şaşmaz gibi isimlerin yer aldığı aşk Yalanı Sever dizisi reytinglere yenildi. Dizinin çekimleri sona erdi ve dizi ekran macerasını sonlandırdı.
Dizinin final bölümünün yayınlanıp, yayınlanmayacağı ise şimdilik bilinmiyor.
AŞK YALANI SEVER DİZİ KONUSU NEDİR?
Koçoğlu otellerinin kurucusu Hüseyin Koçoğlu (Arif Erkin), geçirdiği kalp krizi sonucu ölüm döşeğindedir. Hayata tutunmak için sevgili torunu Ferit’ten (Eren Hacısalihoğlu) tek istediği, yıllar önce yaşadığı gayrimeşru ilişki sonucu dünyaya gelen kızının ölüm haberiyle beraber varlığından yeni haberdar olduğu Ece Öztürk’ün bulmasıdır. Ferit, tüm yolları denemiş ama Ece’nin izini bulamamıştır. Dedesinin son arzusunu yerine getirmek için çırpınan ve çaresiz kalan genç adam, sevgilisi Gonca’nın (Seda Güven) teklifini kabul ettiğinde kendisini büyük bir yalanın içinde bulur. Bu yalanın baş rolünde ise Peri Aslan (Buse Arslan) vardır.
fox-tvnin-dizisi-ask-yalani-sever-reyting-kurbani-oldu
Bir Kore dizisi olan My Girl’ün hikayesinden yola çıkılarak hazırlanan dizinin ilk iki bölüm senaryosu; Fethi Kantarcı, Saygın Delibaş ve Barkın Şenüren’in, devam senaryolar da Verda Pars ve Şeyda Delibaşı’nın kaleminden ekrana yansıyor. Dizinin yönetmen koltuğunda Murat Düzgünoğlu yer alırken yapımcılığını ise Mia Film, Banu Akdeniz üstleniyor.