DOLAR %
EURO %
ALTIN %
BIST 100 %
BITCOIN %
Sıla yolunda feci kaza : 1 Türk hayatını kaybetti

Sıla yolunda feci kaza : 1 Türk hayatını kaybetti

Sıla yolunda feci kaza meydana geldi. Türkiye’ye gelmek için yola çıkan gurbetçi vatandaş trafik kazasında hayatını kaybetti.Hollanda’dan Türkiye’ye gitmek için yola çıkan gurbetçi Macaristan’da meydana gelen feci trafik kazasında hayatını kaybetti. Hayatını kaybeden gurbetçi vatandaşın isminin Aziz Soner Koca olduğu belirtildi. Macaristan’da yaşanan kazayı yoğun sis dolayısı ile fark edemeyen sürücüler zincirleme kazaya karıştı. Sabahın

Sıla yolunda feci kaza meydana geldi. Türkiye’ye gelmek için yola çıkan gurbetçi vatandaş trafik kazasında hayatını kaybetti.Hollanda’dan Türkiye’ye gitmek için yola çıkan gurbetçi Macaristan’da meydana gelen feci trafik kazasında hayatını kaybetti. Hayatını kaybeden gurbetçi vatandaşın isminin Aziz Soner Koca olduğu belirtildi. Macaristan’da yaşanan kazayı yoğun sis dolayısı ile fark edemeyen sürücüler zincirleme kazaya karıştı. Sabahın ilk saatlerinde yaşanan bu kaza duyanları derinden etkiledi. Kaza bir tırın emniyet şeridinde, diğer tırın da hemen yanındaki şeritte durması ile meydana geldi.

Sıla yolunda feci kaza : 1 Türk hayatını kaybetti

Sıla yolunda meydana gelen korkunç kazanın hemen ardından Macaristan Dışişleri Bakanlığı’ndan açıklama geldi. Bakanlıktan gelen açıklamada meydana gelen feci kazada Türk, Bulgar ve Romen vatandaşların olduğu belirtildi. Kazada 42 yaşındaki aslen Karamanlı olan Aziz Soner Koca hayatını kaybetti. Aziz Soner Koca’nın Hollanda’nın Utrecht şehrinde ikamet ettiği bildirdi. Aziz Soner Koca’nın cenazesi memleketi olan Karaman’da toprağa verilecek.