DOLAR %
EURO %
ALTIN %
BIST 100 %
BITCOIN %
Hayat Şarkısı 15. Bölüm Fragmanı

Hayat Şarkısı 15. Bölüm Fragmanı

Kanal D’de yayınlanan Hayat Şarkısı dizisini 15. bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni bölümünde gelecek hafta neler olacak? Ayrıntılar sitemizde…

Başrollerini Burcu Biricik, Birkan Sokullu, Tayanç Ayaydın, Ecem Özkaya, Ahmet Mümtaz Taylan, Seray Gözler,Almila Bağrıaçık gibi ünlü isimlerin paylaştığı Hayat Şarkısı dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı.

‘Hayat şarkısı’ dizisinin yeni bölümü 17 Mayıs Salı günü yayınlanacak.

Dizinin konusu

Mudanya yakınlarındaki Güzelköy’ de doğup büyümüş olan Bayram ve büyürken tek arkadaşı olan kan kardeşi Salih, aralarındaki bir anlaşmazlığı tatlıya bağlamak için çocukları Melek ile Kerem’i küçük yaşta nişanlarlar ve çocuklar büyüyüp evlenme çağına gelene kadar da farklı şehirlerde yaşamlarını sürdürmeye devam ederler. İki çocuk sahibi olan Bayram, ailesi ile yerleşmiş olduğu İstanbul’da işlerini geliştirip büyük bir servete sahip olsa da verdiği sözü unutmaz. Genç oğlu Kerim’i üniversiteden mezun olduğu gün yanına alarak Güzelköy’de iki kızı, Hülya ve Melek ile yaşayan Salih’in kapısını çalar. Salih de verdiği söze sadıktır ve Bayram’ın gelişi ile çocukların düğün kararını kesinleştirirler. Oysa her iki ailenin çocukları geçen yıllar içerisinde kendilerine ait birer hayat kurmuş ve farklı sevdalara ve hedeflere yönelmiştir. Gençler kendi aralarında bu mecburi evlilikle ilgili kararlar alıp, buldukları çözümlerle rahatlasalar da; hiç hesaba katmadıkları Hülya’nın planları çoktan devreye girmiştir.

Dizi fragmanı fragmanlar.com’dan alınmıştır.