DOLAR 27.3861 0.00%
EURO 29.0664 0.00%
ALTIN 1627.6470 0.00%
BIST 100 8334.94 0.00%
BITCOIN 26939.7645 0.14%
Kısmetse Olur’da bu hafta kim elendi? 8 Ocak 2017 Haftanın Finali

Kısmetse Olur’da bu hafta kim elendi? 8 Ocak 2017 Haftanın Finali

Kısmetse Olur’da bu hafta kim elendi? Kısmetse Olur’da bu hafta kim elendi? Kısmetse Olur 8 Ocak 2017 eve veda eden isim kim oldu? Haftanın Finali’nde kim elenecek? Elenen isimin yerine kim geldi?\r\n\r\n

Kısmetse Olur’da bu hafta kim elendi? Kısmetse Olur’da bu hafta kim elendi? Kısmetse Olur 8 Ocak 2017 eve veda eden isim kim oldu? Haftanın Finali’nde kim elenecek? Elenen isimin yerine kim geldi?Kısmetse Olur’un Pazar akşamı ekranlara gelecek Haftanın Finali’nde elenen isim belli oldu. 8 Ocak 2017 tarihinde Kısmetse Olur evine veda eden isim ağızları açık bıraktı. Bu hafta elenecek olan isim diğerlerinden çok farklı herkes çok şaşıracak. Program hakkında gelen iddialar da yapım ekibinin reytingleri yükseltmek için çiftleri ayıracağı yer aldı. İlk olarak bu plana Hazal ve Semih’i ayırmakla başladı. Final gecesi elenen Hazal ile birlikte evden çıkan ve bir daha eve gelmeyen Semih diskalifiye olmuştu. Böylelikle ilk çifti ayırmış oldular.

Kısmetse Olur’da bu hafta kim elendi?

İkinci planlanan ayrılık ise GökRab yani Gökhan ve Rabia oldu. Çalkantılı giden ilişkilerini noktalayan çiftin geri barışması beklenirken, olaylar çok farklı gelişti. Gökhan bu hafta diskalifiye oldu. Eve vedasına dayanmayan gelin adayların Sibel ise Gökhan’a olan aşkını itiraf etti. Ve tüm adaylar şoka uğradı. Rabia ise son haftalarda hep böyle bir hissin olduğunu söylemiş ama ikisinin de bu iddiaya karşı sert tepkileri olmuştu. Ama yapılan bu itiraf Rabia’nın iddialarını doğru çıkardı.

8 OCAK PAZAR KISMETSE OLUR’DA KİM ELENDİ?

GökRab çifti Gökhan’ın diskalifiye olması ile dağılmıştı. Bu hafta da eve veda eden isim Rabia Karaca oldu. Elenmesi için en çok ismi yazılan gelin adaylarından olan Rabia çok üzgün şekilde evden ayrıldı. GökRab çiftini de dağıtan yapımın şimdiki hedefinde ise OnAy çifti var. Eve veda eden Rabia’nın yerine giren aday da Gözde oldu.Kısmetse Olur’un heyecan dolu bölümleri hız kesmeden devam ediyor. Bugünkü bölümde Adnan ile Didem’in romantik dakikaları damga vurdu. Geçtiğimiz gün Didem’in hazırladığı sürprize sevinmeyen Adnan’ın tüm o davranışları bugün yapacağı sürpriz içinmiş meğer. Dün Didem’i verdiği tepki ile son derece üzen Adnan planını tıkır tıkır işlediği için mutluydu. Bugün de beraber Kartepe’ye giden çifti büyük bir mutluluk bekliyordu. Sevilen çift karın keyfini doyasıya çıkardılar. Ardından romantik yemeğe giden çift özenle hazırlanmış masaya oturdu. Ve beklenen an geldi, Adnan elindeki yüzük ile Dideme evlenme teklifi etti.