AY YILDIZ Allnet Flat tarifelerinde en iyi seçenekler!

AY YILDIZ’ın bir hizmeti olan Ay Allnet akıllıca telefonlaşmak ve internette sörf yapmak isteyenlerin bulabileceği şu anda en iyi tarife durumunda.

Ay Allnet ile 1 GB’a kadar Highspeed’li Internet FLAT kullanabilirsiniz. 500 dakika tüm Alman hatlarına ve Türk sabit hatlarıyla konuşabilirsiniz. Bütün bunlara bağlantı ücreti ödemeden ayda sadece 14,99 Euro ödeyerek sahip oluyorsunuz.

Dilerseniz tarifenizi kişisel kullanımınıza göre de Ay Yildiz Tarifenizi ayarlayabileceksiniz.

  • 1 GB internet bana yetmez diyorsanız kara kara düşünmeyin. Allnet Flat ile 2 Gb’a kadar Highspeed’li internet Flat ayda ek olarak sadece 4,99 Euro.
  • Ben çok fazla sms atıyorum diyorsanız SMS Allnet 1000 paketini ayda sadece 4,99 Euro ek ödemeyle alabilir ve sevdiklerinizle doyasıya mesajlaşabilirsiniz.
  • Türkiye ile fazla konuşuyorum diyenlere de Türkei Allnet 60 paketiyle hem sabit hatlarla hem de cep telefonlarıyla ayda 60 dakika konuşabileceksiniz. Bunun için de aylık sadece 3,99 Euro ek ödeme yapacaksınız.
  • Telefonunuzdan müzik dinlemeyi seviyorsanız sizlere büyük bir fırsat sunuyoruz. Bünyesinde bulundurduğu 40 milyonun üzerindeki müzik parçalarıyla alanında lider video Streaming hizmeti olan Napster Music Flat’e ayda sadece 7,99 Euro ek ödeme karşılığında giriş yapabilirsiniz.
  • Cep telefonunuzu yenilemek isterseniz de https://www.cepnet.de/ adresinden cazip fiyat avantajlarından yararlanabilirsiniz.