Linkler

Siz değerli ziyaretçilerimizin internet ortamında daha kaliteli vakit geçirebilmesi, aradığı bilgiye anında ulaşabilmesi adına, Televizyon, Fragman ve Oyun temalı en kaliteli internet sitelerini bir araya topladık.

Canlı TV

Türkiye’nin ilk online televizyon portalı canlitv.com 2005 yılından günümüze ziyaretçilerine yerli, ulusal ve yabancı televizyon kanallarının canlı yayınlarını izleme olanağı tanırken, yayın akışları, reyting sonuçları ve televizyon dünyasında yaşanan son dakika gelişmelerinden de haberdar olmasını sağlıyor.

Canlı TV izlemek için tıklayın: Canlı tv

Fragmanlar

Yayın hayatına fragmanseyret.com ismiyle başlayan, 2012 yılında ismini fragmanlar.com olarak değiştiren site ziyaretçilerine dizi ve film fragmanlarını en hızlı şekilde izleme fırsatı sunuyor. Tecrübeli ekibi ve geliştirilmiş arayüzüyle vizyona girecek film ve vizyondaki filmlerin, yayınlanmış ve yayınlanmakta olan dizilerin tanıtımlarından haberdar olmak için fragmanlar.com’u ziyaret edebilirsiniz.

Fragman izlemek için tıklayın: Fragmanlar

Rekor Oyun

Türkiye’nin en büyük oyun siteleri arasına adını başarıyla yazdıran, en güzel ve en kaliteli oyunların bir arada bulunduğu rekoroyun.com’da özenle seçilen, her yaş grubuna hitap eden binlerce oyunu ücretsiz oyuna ulaşabilirsiniz.

Oyun oynamak için tıklayın: Rekor Oyun