DOLAR %
EURO %
ALTIN %
BIST 100 %
BITCOIN %
Taksi tarifelerinde yeni dönem

Taksi tarifelerinde yeni dönem

2017 yılı içinde uygulanmaya başlayacağı öğrenilen taksi tarifelerinde yeni dönem uygulaması nedir? Yeni uygulamada taksi fiyatları indi-bindi olarak 8.75 olacak. Ayrıca kredi kartı ve İstanbul Kart ödeme seçeneğide bulunacak.Habertürk’ün haberine göre, ocak ayından itibaren uygulanmaya başlayacak yeni tarife döneminden taksiciler pek memnun görünmüyor. 18 bin takside de uygulanacak mı? Yeni uygulamanın 18 bin takside geçerli olup

2017 yılı içinde uygulanmaya başlayacağı öğrenilen taksi tarifelerinde yeni dönem uygulaması nedir?

Yeni uygulamada taksi fiyatları indi-bindi olarak 8.75 olacak. Ayrıca kredi kartı ve İstanbul Kart ödeme seçeneğide bulunacak.Habertürk’ün haberine göre, ocak ayından itibaren uygulanmaya başlayacak yeni tarife döneminden taksiciler pek memnun görünmüyor.

18 bin takside de uygulanacak mı?

Yeni uygulamanın 18 bin takside geçerli olup olmayacağı henüz netlik kazanmış değil. Gelecek günlerde ne kadar takside indi-bindi ücreti ve kartla ödeme seçeneği geçerli olacağı belli olacaktır. İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nden gelen bilgiye göre müşterilerin ödemelerini isterse kredi kartı ile isterse İstanbul kart ile yapabilecekleri öğrenildi.