DOLAR %
EURO %
ALTIN %
BIST 100 %
BITCOIN %
Ailesini öldürüp, cesetlerinden yahni yaptı

Ailesini öldürüp, cesetlerinden yahni yaptı

Ukrayna’da gözü dönen 29 yaşındaki adamın ailesini öldürdükten sonra cesetleri parçalara ayırıp yahni yaptığından şüpheleniyor.\r\n\r\n

Ukrayna’da gözü dönen 29 yaşındaki adamın ailesini öldürdükten sonra cesetleri parçalara ayırıp yahni yaptığından şüpheleniyor.Ukrayna’nın başkenti Kiev’de yaşayan 29 yaşındaki adı açıklanmayan bir adamın yaptıkları duyanları şoke etti. Polis zanlının amcasını, yengesini ve yeğenlerini öldürdüğünden şüpheleniyor. Ailesini öldüren gözü dönmüş zanlının daha sonrasında ise mutfaktan aldığı bıçakla cesetleri parçalara ayırdığı ifade edildi. Vatandaşlar şüphelenilen bu olayın üzerine polis ekiplerine haber verdi. Alınan ihbarın ardından eve baskın düzenledi.

Ailesini öldürüp, cesetlerinden yahni yaptı

Ukrayna’nın başkenti Kiev polis sözcüsünün konu ile ilgili olarak yaptığı açıklamada, zanlının ailesini öldürüp parçalara ayırdığı ihtimalinin üzerinde durduklarını ifade etti. Ve “Daireye girdimizde kavanozlarda ve tencerelerde beden parçaları gördük. Zanlı yeğen, akrabalarının beden parçalarını tencerede pişirmekteydi. Pişirilmiş insan etlerini muhafaza etmek için konserve kavanozlarına koymuştu. Yeğen, akrabalarının vücut parçalarını birkaç tencerede kaynatıp yahni olarak pişirmişti. Polisin daireye intikalinden evvel pişirdiği beden parçalarını birkaç kavanoza istiflemişti.” dedi.Polis sözcüsü Krischenko: “29 yaşındaki zanlının ikamet etmiş olabileceği bütün adresleri kontrol ediyoruz. Çok geniş çaplı bir soruşturma içinde bütün her detayı araştırıyoruz. Muhtemelen zanlının işlediği tek vahşi cinayet bundan ibaret değil.” şeklindeki sözlerini de açıklamasına ekledi.

Evden kötü kokular geliyordu

Olayın gerçekleştiği apartmanda oturan vatandaşlar uzun süredir komşularını görmediklerini ve daireden kötü kokular geldiğini söylediler. Daha sonrasında polis dairenin kapısını çaldı fakat kimse kapıyı açmadı. Bunun üzerine polis kapıyı kırmaya yöneldi. Tam da bu sırada dairenin içinden bir silah sesi duyuldu. Hemen kapıyı kırarak içeri giren polis ekipleri üç kişinin parçalar haline ayrılmış cesetleri ile karşılaştı. Evde bir de başından silah ile yaralanmış insan vardı. Bu kişinin anında hastaneye kaldırıldığını fakat ambulansta hayatını kaybettiği açıklandı.Polisin yaptığı baskında bulunan cesetlerin zanlının 68 yaşındaki amcası, 51 yaşındaki yengesi ve onların oğulları olduğu belirtildi. Polis eve yaptığı baskında iki tabanca bulduğu ve bu tabancaya ait kurşunların bulunduğu ifade edildi. Olayın ardından başlatılan soruşturmada 29 yaşındaki zanlının bu canice yaptığı bu saldırıyı hangi sebeple işlediğine ilişkin cevap aranıyor.