DOLAR %
EURO %
ALTIN %
BIST 100 %
BITCOIN %
İbrahim Tatlıses hakkında çıkan iddiaları böyle çürüttü

İbrahim Tatlıses hakkında çıkan iddiaları böyle çürüttü

Geçtiğimi haftalarda İzzet Yıldızhan, İbrahim Tatlıses’in bir daha şarkı söylemeyeceğini iddia etmişti. İdo Tatlıses iddiaları video ile çürüttü.

Geçtiğimiz haftalarda İzzet Yıldızhan katıldığı bir televizyon programında İbrahim Tatlıses hakkında iddialarda bulunmuştu. İbrahim Tatlıses’in oğlu İdo Tatlıses’in sosyal medya hesabından paylaştığı video Yıldızhan’ın iddialarını çürüttü.İdo Tatlıses paylaştığı videonun açıklama kısmına “Buda size bayram hediyem olsun. Öylesine okuyunca böyle oluyor işte” diye de not düştü.İşte o video;

İzzet Yıldızhan’ın iddiası

Yıldızhan “Ben İbrahim Tatlıses’in artık şarkı okuma durumunun olumsuz olduğunu biliyorum. Bence artık şarkı okuyamayacak. Müzisyenler ve doktorlar bu konuyu çok iyi bilir” dedi.
İzzet Yıldızhan İbrahim Tatlıses’in artık şarkı okuyamacağını iddia etti. İbrahim Tatlıses’i müzik sektörünün lokomotifi olarak gördüğünü belirten ünlü şarkıcı şu açıklamalarda bulundu:“İbrahim Tatlıses bizim sektörde lokomotifti. Gaz veren bir solistti. Bütün sektör O’nunla beslenirdi. Aramızda çok fazla rekabet vardı şimdi kalmadı. Başına böyle bir şey gelmesine çok üzüldüm. Bize şevk veriyordu. İnşallah albüm ile döner ve okur. Sevenleri O’nu bekliyor. Biz de mutlu oluruz. Okuyabileceğine inanmıyorum ama umarım o günleri görürüm. İbrahim Tatlıses’in artık şarkı okuma durumunun olumsuz olduğunu biliyorum. Bence artık şarkı okuyamayacak. Müzisyenler ve doktorlar bu konuyu çok iyi bilir. İyileştikten sonra bir araya gelmedik. 2000- 2003 yılları arasında aramız çok iyiyidi. Sesin torpili olmaz. İbrahim Tatlıses bir efsanedir. Ben de iyi bir sesim ve iyi bir yorumcuyum. Basın bizi rakip gibi gösterdi. Hastanede iki gün kaldım. Tabii rekabet olmalı ama birbirimizi yok etmemeliyiz.