DOLAR %
EURO %
ALTIN %
BIST 100 %
BITCOIN %
Kemal Kılıçdaroğlu istifa etti iddiası!

Kemal Kılıçdaroğlu istifa etti iddiası!

Seçim sonuçlarının giderek netleşmesi üzerine CHP ile ilgili çarpıcı bir iddia gündeme geldi. Sabah gazetesi yazarıSevilay Yükselir Twitter’dan hesabından yaptığı açıklamada CHP Genel BaşkanıKemal Kılıçdaroğlu’nun istifa ettiği yönünde bir duyum olduğunu söyledi. Kılıçaroğlu’nun istifa kararı aldığını ancak partililerin kendisini ikna etmeye çalıştığı yönünde bir iddia olduğunu paylaşan Sevilay Yükselir “doğru mu bu bigli?” diye sordu. KILIÇDAROĞLU HİÇ GÖRÜNMEDİ CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun seçim sonuçları için

Seçim sonuçlarının giderek netleşmesi üzerine CHP ile ilgili çarpıcı bir iddia gündeme geldi. Sabah gazetesi yazarıSevilay Yükselir Twitter’dan hesabından yaptığı açıklamada CHP Genel BaşkanıKemal Kılıçdaroğlu’nun istifa ettiği yönünde bir duyum olduğunu söyledi.

Kılıçaroğlu’nun istifa kararı aldığını ancak partililerin kendisini ikna etmeye çalıştığı yönünde bir iddia olduğunu paylaşan Sevilay Yükselir “doğru mu bu bigli?” diye sordu.

screen-shot-2014-03-31-at-12.00.38-am.png

KILIÇDAROĞLU HİÇ GÖRÜNMEDİ

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun seçim sonuçları için ekranları siyasilerin işgal ettiği dakikalarda hiç ortalarda görünmemesi de dedikoduları artırdı. 

CHP lideri oy verdikten sonra bir daha hiç ortalarda görünmedi. Ankara’da Mansur Yavaş ortaya çıkıp açıklama yaparken İstanbul’da Mustafa Sarıgül de hiç ortalarda görünmedi.