DOLAR %
EURO %
ALTIN %
BIST 100 %
BITCOIN %
Sibel Kekilli: Yaşadıklarımdan pişmanlık duymuyorum

Sibel Kekilli: Yaşadıklarımdan pişmanlık duymuyorum

Ünlü oyuncu Sibel Kekilli, Alman dergisi Zeit Magazin’e verdiği röportajda gençlik yıllarında yaşadığı tecrübelerden pişmanlık duymadığını söyledi.1980 yılında Almanya’da dünyaya gelen Sibel Kekilli’nin Altın ayı ve Altın Portakal başta olmak üzere bir çok ödülü bulunuyor. ‘BENİ GÖRÜR GÖRMEZ AŞIK OLACAK DİYORDUM’ Gençlik yıllarında ünlü pop grubu Backstreet Boys’a hayranlık duyduğunu ve grubun şarkıcısı Nick Carter gibi

Ünlü oyuncu Sibel Kekilli, Alman dergisi Zeit Magazin’e verdiği röportajda gençlik yıllarında yaşadığı tecrübelerden pişmanlık duymadığını söyledi.1980 yılında Almanya’da dünyaya gelen Sibel Kekilli’nin Altın ayı ve Altın Portakal başta olmak üzere bir çok ödülü bulunuyor.

‘BENİ GÖRÜR GÖRMEZ AŞIK OLACAK DİYORDUM’

Gençlik yıllarında ünlü pop grubu Backstreet Boys’a hayranlık duyduğunu ve grubun şarkıcısı Nick Carter gibi bir sevgili hayal ettiğini belirten Kekilli  “Bugün düşündüğümde kafamı sallıyorum ve gülüyorum. Ama o zaman, ‘Beni niçin kimse anlamıyor? Kız arkadaşlarım bile’ diye düşünüyordum ve acı çekiyordum. Kendi kendime ‘Nick beni görür görmez aşık olacak’ diyordum. Bir gün bir Amerikalı ile evlenip çekip gideceğimi aileme nasıl anlatacağımı hayal ediyordum” dedi.Zeit’e açıklamalarda bulunan 36 yaşındaki Kekilli, “O zamanki Sibel’e ‘Hayatın tadını çıkar, zevkle, neşeyle. Strese, aşk acısına değmez. Dünyanın en ünlüsü bile olsa hiçbir erkeğe değmez’ diyorum. Yaşadığım tecrübelerden pişman değilim. Bunlar gençliğim için nadir şeylerdi. Alman arkadaşlarımın yaptığı şeyleri yapmak, doğal şeyler değildi” ifadelerini kullandı.