DOLAR %
EURO %
ALTIN %
BIST 100 %
BITCOIN %
Taner Yıldız’ın Almanya’daki programı iptal edildi

Taner Yıldız’ın Almanya’daki programı iptal edildi

Eski Enerji Bakanı Taner Yıldız’ın Almanya’daki programı iptal edildi. Toplantı iptal olunca AKP yetkilileri başka bir salona alındı. Taner Yıldız’ın Almanya’daki programı iptal edildi Eski Enerji Bakanı Taner Yıldız, Almanya’da bir program düzenledi. Almanya’nın Hessen eyaletindeki Grosskrotzenburg şehrinde bulunan Midas Salon’un da yapılacak olan programdan son anda kötü haber geldi. Toplantısı iptal edilen Taner Yıldız’ın

Eski Enerji Bakanı Taner Yıldız’ın Almanya’daki programı iptal edildi. Toplantı iptal olunca AKP yetkilileri başka bir salona alındı.

Taner Yıldız’ın Almanya’daki programı iptal edildi

Eski Enerji Bakanı Taner Yıldız, Almanya’da bir program düzenledi. Almanya’nın Hessen eyaletindeki Grosskrotzenburg şehrinde bulunan Midas Salon’un da yapılacak olan programdan son anda kötü haber geldi. Toplantısı iptal edilen Taner Yıldız’ın konuşmasını dinlemek için toplanan AK Parti Yurt Dışı Seçim Koordinasyon Merkezi yetkilileri, başka bir salona alındı.

Angela Merkel’in telefonu mitingi yarıda kesti

Başbakan Binali Yıldırım Kırşehir’de düzenlenen mitinge katıldı. Miting esnasında Angela Merkel, arayacında Binali Yıldırım mitingi yarıda kesti.Türkiye Başkanı Binali Yıldırım, Kırşehir’deki mitingde vatandaşlar ile bir araya geldi. Binali Yıldırım, konuşma esnasında “Almanya Başbakanı ile 3’te bir telefon görüşmem var. O telefonla görüşeyim. Ayrılmayın. Buraya geliyorum” dedi. Konuşmanın öncesinde bir vatandaş eline bayrak alarak ‘bozkurt’ selamı verdi. Miting esnasında hava şartları kötü olduğundan dolayı zaman zaman yağmur yağdı. Vatandaşların yağmurdan etkilenmemesi için yağmurluk dağıtıldı.